Proč použít účet? Výhody registrace

Vytvořením účtu šetříte čas při nákupu, opakované vyplňování osobních či fakturačních údajů není oblíbený proces. Volitelně a vyjímečně můžete získat přednostní info o produktech či nějaké akci. Data jsou kompletně zabezpečeny a Vaše hesla nejsou uchovány v čitelné podobě. Jsou šifrovány na sadu nesmyslných znaků a obnova do čitelné podoby není možná.

Díky GDPR můžete kdykoliv svá data na eshopu smazat, nechat si zaslat pro kontrolu, či přenést je jinam pomocí csv.

Nový klient eshopu

Pokud jste nový klient, klikněte na pravý horní roh eshopu "Přihlásit se"

Pod modrým bannerem PŘIHLÁSIT SE, naleznete tento popis : Nemáte účet? Vytvořte si jej zde, na to prosíme kliknout.

Dostaneme se do registrace. Zde vyplňte vaše údaje a potvrďte obchodní podmínky a GDPR. Váš účet je vytvořen !

Stálý zákazník, účet již mám

Pokud jste stálý klient, klikněte na pravý horní roh "Přihlásit se"

login

Zde se Vám objeví tyto kolonky, kde zadáte váš email a heslo.Klikněte na přihlásit se.

logi v košku

Pokud máte produkty v košíku a zapomněli jste se přihlásit, tak to nevadí. Při vytváření objednávky vám u osobních údajů se naskytne kolonka "Objednat bez registrace" a nebo "Přihlásit se", pokud dáte přihlásit se, objeví se kolonky : Email a Heslo. Zadejte váš Email a heslo a eshop doplní vaše údaje sám.
Máte problém s přihlášením?

Nedaří se Vám zalogovat na Váš účet v eshopu? Za vzniklé komplikace se omlouváme. Problém vznikne pouze výjmečně v době kdy eshop aktualizujeme z důvodu lepších služeb a zabezpečení.Každý bezpečnostní upgrade přináší vylepšené šifrování hesel, ty po té nelze použít v původní podobě.

Vaše hesla nám najsou k dispozici v čitelné podobě, jsou ukládány v šifrované podobě a proto Vám je následně nemůžeme poskytnout pouhým zasláním na email. Děkujeme za pochopení.

Postup pro obnovení přístupu

Jednoduše si vygenerujte nové heslo. Stačí použít jakékoliv místo pro přihlášení a kliknout na odkaz "Zapomněli jste své heslo?"

Po té pouze postupujte podle instrukcí stránky pro obnovu hesla

Na váš email dorazí zpráva, prosíme kliknout na link, ten vás přesměřuje na náš eshop a tam zadáte vaše nové heslo, které budete používat pro přihlášení v našem eshopu.