Klíčenka gumová 3D KING

Klíčenka gumová 3D KING
search
  • Klíčenka gumová 3D KING
  • Klíčenka gumová 3D KING
  • Klíčenka gumová 3D KING
klíčenka
Dax
49,91 Kč S DPH 41,25 Kč (bez DPH)
Počet
skladem


Dostupná doprava
  • GLS 129,00 Kč
  • do 48 hodin


Kontaktujte nás

Gumový 3D přívěsek KING na klíče.

Rozměr 60x44mm

Tlouštka 4mm

King of the LED Lights
Jste připraveni na jedinečný zážitek s novými klíčenkami King of the LED Lights? Tento designový kousek vám zaručí, že si každý den přinesete kousek krásného světla do vašeho života.

Naše klíčenky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči poškození.

Díky našemu exkluzivnímu designu se tyto klíčenky stanou skutečným módním doplňkem. Svým elegantním vzhledem a krásným gumovým efektem zaujmou každého kolemjdoucího a ukážou vaši jedinečnou osobnost.

King of the LED Light klíčenky jsou ideální pro každodenní nošení, neboť jejich malá velikost a lehkost zajišťují pohodlné nošení. Navíc jsou vybaveny praktickým kroužkem, který usnadní připevnění klíčů a dalších předmětů.

Nezáleží na tom, zda jste milovníkem módy, technologií nebo prostě hledáte funkční a stylový doplněk pro své klíče, King of the LED Lights klíčenky jsou tu pro vás. Zažijte atmosféru krásného světla každý den a ukažte světu, že jste opravdový král nejen v LED světlech, ale i ve svém životě.

Pojďte a staňte se součástí naší rodiny King of the LED Lights. Vaše klíče si zaslouží tento jedinečný a stylový doplněk, který přinese do vašeho života radost a jas.

King of the LED Light – show your true colors every day.

klíčenka
38 ks